IV Kadencja 28.05.2016 -

1. Szerf-Ordziejewska Dagmara - Przewodnicząca

2. Stasiak Ewelina - Sekretarz

3. Kostera Janusz - Członek

 

III Kadencja 16.04.2011 - 28.05.2016

1. Wolańska Emilia - Przewodnicząca 

2. Kurzyna Artur - Sekretarz

3. Szerf-Ordziejewska Dagmara - Członek

 

II Kadencja 27.02.2010 - 16.04.2011

1. Wolańska Emilia - Przewodnicząca 

2. Kurzyna Artur - Sekretarz

3. Szerf-Ordziejewska Dagmara - Członek

 

I Kadencja 25.05.2008 - 27.02.2010

1. Bator Bryła Monika - Przewodnicząca 

2. Brzostowicz Janusz

3. Mazur Kazimierz

4. Paleczny Franciszek

5. Prędota Marek

6. Matysiak Katarzyna

7. Wdowczyk Jolanta