IV Kadencja 28.05.2016 -

 

1. Prus Henryk Przewodniczący Krajowej Komisji Rewixyjnej

2. Golasińska Irena Sekretarz

3. Golasiński Paweł Członek

 

III Kadencja 16.04.2011 - 28.05.2016




1. Grzegrzółka Piotr Przewodniczący Krajowej Komisji Rewizyjnej


2. Prus Henryk Sekretarz

3. Ziembiński Michał Członek

 

 



II Kadencja 27.02.2010 - 16.04.2011








1. Partycki Bogdan Przewodniczący Krajowej Komisji Rewizyjnej


2. Rolirad Krzysztof Wiceprzewodniczący
3. Prus Henryk Członek

 


I Kadencja 25.05.2008 - 27.02.2010







1. Łaszczyk Andrzej Przewodniczący Krajowej Komisji Rewizyjnej 





2. Partycki Bogdan Wiceprzewodniczący


3. Bożek Robert Członek
4. Małecki Longin Członek
5. Prus Henryk Członek
6. Rolirad Krzysztof Członek
7. Stokłosa Stanisław Członek
8. Wieczorek Adam Członek