Wydarzenia na lewicy

Zarząd Polskiej Lewicy

Siedziba partii

Korespondencję do 
Zarządu Partii
prosimy kierować na adres

Polska Lewica
ul. Al. Kamińskiego 2 m. 2
03-130 Warszawa
tel. 693-190-304 
     501-752-204

zarzad@polskalewica.pl 

Wideo nowości

Aktualności
PDF Drukuj Email


Andrzej Łaszczyk

 

Sukces Polskiej Lewicy.


Po opublikowani na naszej stronie artykułu o braku wykazu sędziów na stronach Trybunału Konstytucyjnego (patrz artykuł Trybunał poniżej) i po paro tygodniowym oczekiwaniu na reakcję Prezesa Trybunału Konstytucyjnego Profesora Andrzeja Rzeplińskiego mamy przyjemność poinformować naszych czytelników, że powyższy wykaz jest już dostępny pod adresem http://trybunal.gov.pl/o-trybunale/sedziowie-trybunalu/

 
PDF Drukuj Email

W dniu 21 stycznia br. przewodniczący trzech partii lewicowych, które w sierpniu 2015 r. utworzyły Koalicyjny Komitet Wyborczy ZJEDNOCZONA LEWICA podjęli decyzję o kontynuacji projektu i zawiązaniu ściślejszej współpracy polityczno-organizacyjnej. Podpisane zostało Porozumienie, do którego zaproszone zostaną inne partie polityczne i środowiska społeczne.

czytaj więcej...

 
PDF Drukuj Email


Andrzej Łaszczyk

Czego lub kogo się boi Prezes Trybunału Konstytucyjnego???


Przeglądając od kilku dni stronę www.trybunał.gov.pl zakładka Sędziowie Trybunału nieodmiennie otrzymuję informację, że trwa aktualizacja??? patrz załącznik. W związku z tym mam następujące pytania do Prezesa Trybunału Konstytucyjnego Profesora Andrzeja Rzeplińskiego:

 

  • Czego lub kogo się obawiają sędziowie Trybunału Konstytucyjnego, że nie są publikowane ich nazwiska jako sędziów wchodzących w skład tego sądu, przecież podpisują się pod jego wyrokami pełnymi nazwiskami, a informacja o jego składzie jest dostępna bez problemu w internecie np. na stronie www polskiej wersji wikipedii.

  • Czy jest prawdopodobne, że pomimo wyroku Trybunału Konstytucyjnego z dnia 3 grudnia 2015 roku sygn. akt K 34/15 są jakieś nie opublikowane zastrzeżenia co do wyboru sędziów w dniu 8 października 2015 r. przez Sejm RP i dlatego na stronach http://trybunal.gov.pl/o-trybunale/sedziowie-trybunalu/ nie ma informacji o aktualnym jego składzie?

  • Kto podjął decyzję o usunięciu informacji o składzie najważniejszego sądu w Polsce?, nie podejrzewam aby taką decyzję podjął Dyrektor Zespołu Inormatyki Krzysztof Orliński, na pewno jest to decyzja Prezesa Trybunału Konstytucyjnego.
 
PDF Drukuj Email

40 lat Hufca ZHP Milanówek.


 

W dniu 15 listopada 2015 roku Sekretarz Genaralny Polskiej Lewicy Andrzej Łaszczyk brał udział w obchodach 40 rocznicy powstania Hufca Milanówek - był jednym z jego współorganizatorów, na które to spotkanie został zaproszony przez aktualne władze hufca. Po części oficjalnej w której uczestniczyli między innymi Burmistrz Miasta Milanówek, Komendantka Chorągwi Mazowieckiej ZHP oraz inni goście odbyło się spotkanie nieoficjalne na którym wspominano minione lata działalności.


 
PDF Drukuj Email


Wybory do Sejmu i Senatu

w dniu 25 października 2015 roku.


 

Zarząd Polskiej Lewicy wzywa wszystkich członków i sympatyków naszej partii do aktywnego uczestnictwa w wyborach w dniu 25 października 2015 r. i oddania swego głosu na kandydatów partiiRAZEM


Dajmy młodym szansę. 

za Zarząd Krajowy PL 

Sekretarz Generalny PL
Andrzej Łaszczyk

 
PDF Drukuj Email


Andrzej Łaszczyk


Silna gospodarka wyższe płace ???

W nawiązaniu do nowej akcji propagandowej Platformy Obywatelskiej przedstawiam garść porównań jak wspaniały według PO rozkwit tzw., zielonej wyspy przekłada się na życie obywateli Rzeczypospolitej Polskiej

czytaj więcej...

 
PDF Drukuj Email


Jacek ZdrojewskiBarbara Nowacka

ma być twarzą

Zjednoczonej Lewicy.


Lewica a szczególnie SLD na męża opatrznościowego czeka od lat. Ma poprowadzić ich do zwycięstwa. Ostatnio wszak męża zastąpiły kolejne odmiany  Barbie. Aktualna ma miłą aparycję, blond  główkę i znane nazwisko z tragedią w tle. I co jest pewne jest marionetką  Palikota. On trzyma joystick. SLD kończy pod pełną kuratelą Janusza Palikota. Zjednoczona Lewica na kilometr już pachnie oszustwem.

Kto zagłosuje na ten kant!?

 
PDF Drukuj Email


Jacek Zdrojewski

DZIEJE SIĘ


O Europę uderzają kolejne fale imigrantów. Zanim dobiją do brzegów Grecji, Turcji  czy Włoch setki  a może tysiące ludzi pochłania morze Śródziemne. Ci co przeżyli są niemiłym wyzwaniem dla europejskiej poprawności politycznej, klepanych od lat frazesów o naszej otwartości, humanitaryzmie i miłości bliźniego. Dla europejczyków są nieproszonymi  gośćmi. Nie wypracowano w Unii Europejskiej żadnych spójnych zasad polityki imigracyjnej, żadnych reguł postępowania, żadnej strategii na wypadek imigracyjnej inwazji. Skala tego zjawiska pozwala tak to nazwać. To jest inwazja. Inwazja różnych od nas cywilizacyjnie i kulturowo setek tysięcy ludzi. A może być to dopiero początek tego ludzkiego tsunami.

 

czytaj więcej...


 
PDF Drukuj Email


Jacek Zdrojewski

 

 

POLSKA BUDZI SIĘ.

 

Polacy posiadają nieprawdopodobną zdolność, w słusznej sprawie, gromadzić się pod sztandarami głupich idei.

Najnowszym przykładem jest Paweł Kukiz i jego ruch na rzecz JOW-ów. Uzasadniony gniew i frustracja, szczególnie młodego pokolenia, protest przeciwko zawłaszczeniu państwa przez elity partyjne i wyrugowaniu obywateli z wpływu na bieg spraw publicznych został skanalizowany w ruch obywatelski, który we  wprowadzeniu jednoosobowych okręgów wyborczych widzi lekarstwo na całe zło.

 

 

czytaj więcej...


 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 14