Wydarzenia na lewicy

Zarząd Polskiej Lewicy

Komentarz dnia
PDF Drukuj Email
Jacek Zdrojewski

ONR i Młodzież Wszechpolska

SLD zamierza zdelegalizować ONR i Młodzież Wszechpolską. Mało kto już pamięta kiedy i w jakich okolicznościach zdecydowałem się na użycie soczystego określenia „ walcie się”. Była to odpowiedź na oskarżenie SLD przez polityków prawicy, prawicy narodowej, o przestępczą działalność, zdradę polskich interesów i wnioski żądające delegalizacji SLD

czytaj więcej...

 
PDF Drukuj Email
Jacek Zdrojewski

POLSKI SYNDROM

Zadomowiło się w Polsce piekło pogardy i nienawiści. Jak zaraza przeniknęło do naszego życia publicznego, opanowało elity polityczne, wdarło się do komentarzy i języka mediów. Choć wszyscy go potępiają zarazem wszyscy z niego korzystają i czerpią.

czytaj więcej...

 
PDF Drukuj Email

                                                                                                
                                                   Andrzej Łaszczyk

                          Nie dla ACTA

Jak zwykle rząd PO zignorował oczekiwania Polaków i podpisał umowę ACTA. Pomimo protestów, braku szerokich konsultacji społecznych i wystąpień organów nadzorujących przestrzeganie praw i wolności obywatelskich takich jak:

czytaj więcej...
 
PDF Drukuj Email

Józef Lewandowski


CZAS PRZEBUDZENIA I PRZEMIANY 

Kruk krukowi oka nie wykole i dlatego potrzebni są tacy, co będą nie tylko krukom na ręce patrzeć, ale też przynajmniej czasami za nich myśleć, a nawet kreować nowe, oczekiwane przez społeczeństwo sytuacje. Wbrew odczuwalnemu kryzysowi, nie tylko w sferze gospodarki, lecz tak samo, a może bardziej w życiu społeczno – politycznym, nasze społeczeństwo nie chce pozostawać biernym wobec konformizmu władzy.

czytaj więcej...
 
PDF Drukuj Email
   Andrzej Łaszczyk

                    Co proponujemy dla Warszawy

Nasza ulotka którą otrzymali wyborcy w Warszawie kosztowała 7 gr. Została wydrukowana za pieniądze, zebrane przez kandydatów na radnych Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Lewica. To różni nas od komitetów partii, żyjących na koszt podatników. PO co roku dostaje z budżetu ponad 40 milionów złotych; PiS – 37 mln, SLD – 15 mln. Większość tych pieniędzy partie trwonią....
czytaj więcej...

 
<< Początek < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 Następna > Ostatnie >>

Strona 79 z 79