Wydarzenia na lewicy

Zarząd Polskiej Lewicy

naszym zdaniem
PDF Drukuj Email

Józef Lewandowski


TAK NA GÓRZE JAK NA DOLE II

Żenada, rozłamy i wojny, z politykami bez klasy w tle …

To co zafundowało Polakom na II rocznicę katastrofy smoleńskiej PiS przeszło najśmielsze przypuszczenia związane ze sposobem uczczenia tej rocznicy. Przypominanie fragmentów tego żenującego i szmirowatego spektaklu w reżyserii prezesa i zagraniu przez niego głównej roli oraz ról w wykonaniu tak wybitnych aktorów jak o. T. Rydzyka, posła A. Macierewicza, a nawet ...

czytaj więcej...
 
PDF Drukuj Email
 
Jacek Zdrojewski


                           OSKARY

Przed spodziewanym atakiem amerykańsko-izraelskim na irańskie instalacje atomowe na pocieszenie irański film otrzymał Oskara. A, że z przesłania filmu wynika, że Irańczycy oczekują demokratycznych zmian w swoim kraju amerykańska interwencja tym bardziej nabiera krwawych rumieńców

czytaj więcej...
 
PDF Drukuj Email

Józef Lewandowski


TAK NA GÓRZE JAK NA DOLE

Jeżeli ktoś uważa, że polityczna rozwałka na górze jest typowym stanem dla chwili, w której kształtują się nowe władze państwowe po wyborach parlamentarnych to pogratulować mu optymizmu, a tak naprawdę współczuć z powodu politycznej ślepoty. Ostatnie wybory parlamentarne obnażyły pierwsze rysy i pęknięcia na - z wielkim trudem i przez ponad dwadzieścia lat, klejonym gmachu III RP. 

czytaj więcej...
 
PDF Drukuj Email
Jacek Zdrojewski


Stolicę stać na mieszkania komunalne i dobrą służbę zdrowia

Przewodniczący Polskiej Lewicy Jacek Zdrojewski przekonywał w poniedziałek, że przy budżecie ok. 12 mld złotych Warszawę stać na wybudowanie mieszkań komunalnych, zmodernizowanie służby zdrowia i poprawę jakości edukacji.

czytaj więcej...
 
PDF Drukuj Email
Jacek Zdrojewski

                                                     
                               BERUFSVERBOT

             Platforma Obywatelska nareszcie szczerze i bez zbędnych niedomówień zbiera głos w sprawie wolności obywatelskich. Pani  Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy  i członek naczelnych władz partii, zamierza wyrzucić z pracy panią prezes miejskiej spółki taksówkowej za to, iż ta ośmieliła się wypowiedzieć na temat spotkania rodzin smoleńskich z premierem Tuskiem.

czytaj więcej...
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 5