Wydarzenia na lewicy

Zarząd Polskiej Lewicy

PDF Drukuj Email

Kogo reprezentuje Jerzy Lesiak i Barbara Siek?

 

Analizując materiały opublikowane przez OZM PZD na jego stronie www należy stwierdzić, że wiele materiałów tam umieszczonych nie jest stanowiskiem członków ogrodów a tylko osób je podpisujących. Jako przykład możemy podać następującą informację:
List działkowców z ROD „Bajka” w Borowcu do Prezydent Warszawy w sprawie ogrodów warszawskich


Prosimy zwrócić uwagę, że pod powyższym listem są tylko dwie parafy bez nazwisk, funkcji i pieczątek a ROD "Bajka" ma 65 członków, czyżby osoby tam podpisane wstydziły się swoich nazwisk?
Czy może obawiają się reakcji działkowców na podpisywanie różnych pism w ich imieniu bez ich (działkowców) poinformowania o tym fakcie?

Czy może jest to tylko zrealizowanie nakazu OZM PZD z pełną świadomością, że Prezesem Zarządu ROD „Bajka” z woli działkowców wyrażonej na WZD w dniu 2 maja 2010 r. i potwierdzonej uchwałami WZD nr 2014/11 i 2014/13 z dnia 26  kwietnia 2014 r. i uchwałą WZD nr 2014/16 z dnia 21 czerwca 2014 r. jest Andrzej Łaszczyk a nie tzw. Zarząd Komisaryczny w składzie Jerzy Lesiak i Barbara Siek, którzy podpisali pismo, odpowiedź nasuwa się sama.